Administracja

Dział Ksiegowości
Katarzyna Zienkiewicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tel: 32/ 433 16 35 w.144
tel: 601 433 201
Małgorzata Pypeć
Magdalena Urbanek magdalena.urbanek@lubar.pl
Joanna Jordan joanna.jordan@lubar.pl
Katarzyna Szymura katarzyna.szymura@lubar.pl
Patrycja Ploch patrycja.ploch@lubar.pl
Judyta Pogoda judyta.pogoda@lubar.pl
Dział Kadr

Ewelina Wojciechowska

 
tel: 32/ 433 16 35 w.146
tel: 607 430 261
 
ewelina.wojciechowska@lubar.pl
Kamila Długoszewska kamila.dlugoszewska@lubar.pl
Dział Windykacji
Sylwia Kostrzak-Falińska
tel: 32/ 433 16 35 w.147
tel: 601 429 335
windykacja@lubar.pl
Dział Marketingu
Katarzyna Kremser tel: 697 993 305 katarzyna.kremser@lubar.pl
Dyrektor ds. Finasowych
Piotr Dronszczyk piotr.dronszczyk@lubar.pl

INFOLINIA : 32/ 433 16 35

Budujesz ? Remontujesz ?  Potrzebujesz fachowej porady ?

Zadzwoń, a Nasi wykwalifikowani doradcy techniczni pomogą Ci w doborze optymalnych oraz nowoczesnych systemów stosowanych w budownictwie na każdym etapie budowy czy remontu.

Bezpośredni kontakt z doradcami technicznymi: kontakt

BETON INFOLINIA: 697 055 888

Oferujemy certyfikowany przez "CEBET" beton towarowy produkowany w czterech nowoczesnych węzłach betoniarskich wraz z transportem oraz pompowaniem. ZAPRASZAMY !

 

ODDZIAŁ Jaworzno: 691 301 755

Nowy Oddział Jaworzno ul. K.Tetmajera 1a, 43-600 Jaworzno. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Pilchowice: 32/ 235 67 76

Nowy Oddział Pilchowice ul. Spółdzielcza 11 44-145 Pilchowice. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Gorzyce: 607 993 522

Skład budolwany oraz market samoobsługowy w Gorzycach. Zapraszamy do Oddziału Gorzyce ul. Rybnicka 73. 

ODDZIAŁ ORZESZE: 32/ 221 30 20

Zapraszamy do odziału w Orzeszu, gdzie posiadamy nowoczesny węzeł betoniarski oraz pełen asortyment materiałów budowlanych.

Początek strony