Dni Otwarte 2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję DNI OTWARTYCH w naszej firmie, które odbędą się 3-4 czerwca w godz. 12:00 – 18:00!

DNI OTWARTE LUBAR to nie tylko targi budowlane, ale również jedynie takie wydarzenie w regionie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie! Poza prezentacją oferty ponad 40 firm branży budowlanej, jak dotychczas przygotowaliśmy szereg atrakcji dla całej rodziny, a wśród nich:

- darmowe miasteczko zabaw dla dzieci, animacje i zabawy
- wystawa zabytkowych samochodów
- turniej siatkówki plażowej
- występ Cezarego Pazury

 

Wszystkich miłośników sportu, a szczególnie siatkówki, zapraszamy na turniej siatkówki plażowej z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców! Szczegóły oraz regulamin turnieju znajdziecie Państwo tutaj

 


Zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa już teraz! Zgłoszenia można dokonać kierując swoje dane na nasz adres marketing@lubar.pl
Prosimy również o wypełnienie niniejszego oświadczenia do uczestnictwa w turnieju. Oświadczenie będzie można również wypełnić po przybyciu do naszej siedziby, przed przystąpieniem do turnieju.

 

Na występ Cezarego Pazury zapraszamy w niedzielę, tj. 4 czerwca o godz. 15:00
Nie zabraknie dużej dawki pozytywnej energii, jak również dobrej muzyki oraz smacznego jedzenia!
Czeka na Państwa sporo nowości, a wśród nich nowy dział LUBAR OGRODY oraz nowe aranżacje SALONU ŁAZIENEK.

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy!

 

INFOLINIA : 32/ 433 16 35

Budujesz ? Remontujesz ?  Potrzebujesz fachowej porady ?

Zadzwoń, a Nasi wykwalifikowani doradcy techniczni pomogą Ci w doborze optymalnych oraz nowoczesnych systemów stosowanych w budownictwie na każdym etapie budowy czy remontu.

Bezpośredni kontakt z doradcami technicznymi: kontakt

BETON INFOLINIA: 697 055 888

Oferujemy certyfikowany przez "CEBET" beton towarowy produkowany w czterech nowoczesnych węzłach betoniarskich wraz z transportem oraz pompowaniem. ZAPRASZAMY !

 

ODDZIAŁ Jaworzno: 691 301 755

Nowy Oddział Jaworzno ul. K.Tetmajera 1a, 43-600 Jaworzno. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Pilchowice: 32/ 235 67 76

Nowy Oddział Pilchowice ul. Spółdzielcza 11 44-145 Pilchowice. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Gorzyce: 607 993 522

Skład budolwany oraz market samoobsługowy w Gorzycach. Zapraszamy do Oddziału Gorzyce ul. Rybnicka 73. 

ODDZIAŁ ORZESZE: 32/ 221 30 20

Zapraszamy do odziału w Orzeszu, gdzie posiadamy nowoczesny węzeł betoniarski oraz pełen asortyment materiałów budowlanych.

Początek strony